Liga Nationala, Etapa 23
"U" BT Mobitelco Cluj
CSU Ploiesti
68
78
Liga Nationala, Etapa 24
"U" BT Mobitelco Cluj
BC Mures Tg. Mures
81
88
Liga Nationala, Etapa 25
Steaua CSM EximBank Bucuresti
"U" BT Mobitelco Cluj
91
88
Liga Nationala, Etapa 20
CS Gaz Metan Medias
"U" BT Mobitelco Cluj
77
83
Liga Nationala, Etapa 26
"U" BT Mobitelco Cluj
BC Farul Constanta
103
68
Play-off, Sferturi - 1
CSU Atlassib Sibiu
"U" BT Mobitelco Cluj
25.04.2014 18:00 DIGI 24 CLUJ
AVANCRONICA
Play-off, Sferturi - 2
CSU Atlassib Sibiu
"U" BT Mobitelco Cluj
26.04.2014 18:00 DIGI 24 CLUJ
AVANCRONICA
Play-off, Sferturi - 3
"U" BT Mobitelco Cluj
CSU Atlassib Sibiu
02.05.2014 NETRANSMIS
Cluj-Napoca, Sala Sp. "Horia Demian"
Mihai Silvășan, la Divizia Locala
Locatia: DIGI24 Cluj
Data: 20.01.2014 20:00
Dorin Pintea, la Divizia Locala
Locatia: DIGI24 Cluj
Data: 10.02.2014 20:00
Mircea Cristescu, la Realitatea Sportiva Clujeana
Locatia: Realitatea TV Cluj
Data: 14.03.2014 18:30
Mircea Cristescu, la Divizia Locala, pe DIGI 24 Cluj
Locatia: DIGI24 Cluj
Data: 31.03.2014 20:00

Baschet pentru copii

Clubul nostru organizeaza cursuri de initiere in baschet pentru copii nascuti in 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 si 2007.

Parintii interesati sa-si orienteze copiii spre baschet pot contacta telefonic antrenorii grupelor noastre, pentru a afla informatii suplimentare.


Cartierul Marasti

SALA LICEULUI DE ARTE ŞI MESERII SAMUS
str. Fabricii de Zahar nr 51,
Antrenor: ANCA RODINA 0751-035.563,
Orar initiere: luni 18 - 20 (copii nascuti in 2004 si mai mici)
vineri 16.30 - 17.45 (copii nascuti in 2004 si mai mici)


Cartierul Gheorgheni

SALA COLEGIULUI TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA
strada Bistritei nr. 21,
Antrenori: SIMONA MUSAT 0734-552.464 si GEORGE OSAN 0748-407.664
Orar: luni, miercuri si vineri 15.30-16.30 (copii nascuti 2002 si 2003)


Cartierul Grigorescu

SALA LICEULUI TEORETIC "ONISIFOR GHIBU"
strada Alexandru Vlahuta nr 12,
Antrenor: SERGIU POPA 0744-591.002,
Orar: marti si joi 16 - 17 (baieti nascuti 2004, 2005, 2006, 2007)


Cartierul Zorilor

SALA ŞCOLII GENERALE "RADU STANCA"
(fosta Scoala Generala nr 10), strada Zorilor nr 17,
Antrenori: MIOARA IURIAN 0723-307.730 si ANDREI COSMA 0743-934.865,
Orar: luni, marti si joi 16 - 17 (baieti nascuti 2004, 2005, 2006, 2007)


Cartierul Zorilor

SALA UMF
strada Louis Pasteur nr 6,
Antrenor: GYORGY GRUNWALD 0723-033-202,
Orar: luni si miercuri 16.30 - 17.30 (baieti nascuti in 2004, 2005, 2006, 2007)


Centru

SALA COLEGIULUI NAŢIONAL "EMIL RACOVIŢĂ"
strada Mihail Kogalniceanu nr 9 - 11,
Antrenor: AURORA DRAGOŞ 0722-212.379,
Orar: marti si joi 16.00 - 17.00 (baieti nascuti 2005, 2006, 2007)


Centru

SALA COLEGIULUI NAŢIONAL "EMIL RACOVIŢĂ"
strada Mihail Kogalniceanu nr 9 - 11,
Antrenor: DELIA DRAGOSTE 0744-867.012,
Orar: luni si miercuri 16.15 - 17.15 (fete nascute 2004, 2005, 2006, 2007)


Cartierul Grigorescu

SALA LICEULUI TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" (fosta Sc. Gen. 15)
Antrenor: IONUT MOCANU 0734 552466 (pentru copii nascuti 2000, 1999, 1998, 1997 care doresc sa joace baschet in cadru organizat si care doresc sa faca miscare),
Orar: miercuri si vineri 16.30 - 18.00

Va asteptam alaturi de noi!