Play-off, Semifinale - 1
CSU Ploiesti
U-Banca Transilvania
89
99
Play-off, Semifinale - 2
CSU Ploiesti
U-Banca Transilvania
90
67
Play-off, Semifinale - 3
U-Banca Transilvania
CSU Ploiesti
75
74
Play-off, Semifinale - 5
CSU Ploiesti
U-Banca Transilvania
77
68
Play-off, Finala mica - 2
U-Banca Transilvania
BC Mures Tg. Mures
59
84
Amicale, Amicale
Redwell Gunners Oberwart
U-Banca Transilvania
30.08.2014 NETRANSMIS
Sporthalle Oberwart, Austria
Amicale, Amicale
BC Körmend
U-Banca Transilvania
31.08.2014 NETRANSMIS
Sporthalle Oberwart, Austria

Baschet pentru copii

Clubul nostru organizeaza cursuri de initiere in baschet pentru copii nascuti in 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 si 2007.

Parintii interesati sa-si orienteze copiii spre baschet pot contacta telefonic antrenorii grupelor noastre, pentru a afla informatii suplimentare.


Cartierul Marasti

SALA LICEULUI DE ARTE ŞI MESERII SAMUS
str. Fabricii de Zahar nr 51,
Antrenor: ANCA RODINA 0751-035.563,
Orar initiere: luni 18 - 20 (copii nascuti in 2004 si mai mici)
vineri 16.30 - 17.45 (copii nascuti in 2004 si mai mici)


Cartierul Gheorgheni

SALA COLEGIULUI TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA
strada Bistritei nr. 21,
Antrenori: SIMONA MUSAT 0734-552.464 si GEORGE OSAN 0748-407.664
Orar: luni, miercuri si vineri 15.30-16.30 (copii nascuti 2002 si 2003)


Cartierul Grigorescu

SALA LICEULUI TEORETIC "ONISIFOR GHIBU"
strada Alexandru Vlahuta nr 12,
Antrenor: SERGIU POPA 0744-591.002,
Orar: marti si joi 16 - 17 (baieti nascuti 2004, 2005, 2006, 2007)


Cartierul Manastur

COMPLEX OH SPORT
(zona "La Terenuri"), strada Marisel nr 17,
Antrenor: ANDREI COSMA 0743-934.865, cosma.andrei99@yahoo.com
(copii nascuti 2006, 2007 si mai mari)


Cartierul Zorilor

SALA ŞCOLII GENERALE "RADU STANCA"
(fosta Scoala Generala nr 10), strada Zorilor nr 17,
Antrenor: MIOARA IURIAN 0723-307.730
Orar: luni, marti si joi 16 - 17 (baieti nascuti 2004, 2005, 2006, 2007)


Cartierul Zorilor

SALA UMF
strada Louis Pasteur nr 6,
Antrenor: GYORGY GRUNWALD 0723-033-202,
Orar: luni si miercuri 16.30 - 17.30 (baieti nascuti in 2004, 2005, 2006, 2007)


Centru

SALA COLEGIULUI NAŢIONAL "EMIL RACOVIŢĂ"
strada Mihail Kogalniceanu nr 9 - 11,
Antrenor: AURORA DRAGOŞ 0722-212.379,
Orar: marti si joi 16.00 - 17.00 (baieti nascuti 2005, 2006, 2007)


Centru

SALA COLEGIULUI NAŢIONAL "EMIL RACOVIŢĂ"
strada Mihail Kogalniceanu nr 9 - 11,
Antrenor: DELIA DRAGOSTE 0744-867.012,
Orar: luni si miercuri 16.15 - 17.15 (fete nascute 2004, 2005, 2006, 2007)


Cartierul Grigorescu

SALA LICEULUI TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" (fosta Sc. Gen. 15)
Antrenor: IONUT MOCANU 0734 552466 (pentru copii nascuti 2000, 1999, 1998, 1997 care doresc sa joace baschet in cadru organizat si care doresc sa faca miscare),
Orar: miercuri si vineri 16.30 - 18.00

Va asteptam alaturi de noi!